Se Školíkem máte přehled o třídě všude

Školík přináší rodičům, žákům i učitelům přehled o třídě všude, kde používáte počítač, notebook, tablet nebo chytrý mobil. Na webu, v e-mailu, v kalendáři, na ploše mobilu i tabletu, ve čtečkách i na Seznam.cz. Tam všude budete mít přehled. A úkoly připomene oznámením. Vlastně ani nemusíte navštěvovat internet.

…ve volné chvíli…
…cestou domů…
…a hlavně u Vás doma.

Školík na ploše

Školík záměrně není mobilní aplikací. Můžete si ho však umístit přímo na plochu mobilu nebo tabletu stejně jako kteroukoliv aplikaci. Vždy tak budete mít okamžitý přístup ke stránce, kterou navštěvujete nejčastěji.

Návod pro všechna mobilní zařízení s Windows 8 (Nokia) - připravujeme

Školík v kalendáři

Školík v e-mailu

E-mail je stále nejuniverzálnějším komunikačním nástrojem a dnes asi není nikdo, kdo by e-mailovou adresu nepoužíval. Se Školíkem si můžete nechat e-mailem zasílat všechny domácí úkoly, novinky, zážitky i týdenní přehledy e-mailem. A mimochodem – vypadají moc pěkně.


Školík v kalendáři

Každý domácí úkol zapsaný do Školíka je vlastně proud časově vymezených událostí. A ten si lze přidat do odběrů v kalendáři všech počítačů, notebooků, mobilů i tabletů. Díky tomu se vám budou všechny domácí úkoly zobrazovat všude a včas se připomenou i na uzamčeném mobilu.

Školík v kalendáři

Školík ve čtečkách

Neprávem opomíjenou vychytávkou jsou RSS kanály. Bez zbytečného formátování a reklam se díky nim rychle dostanete k nejnovějším zprávám. A to i Školíka. Přidejte si RSS kanál Školíka do některé ze čteček a uvidíte, jak je to pohodlné.

Školík je prostě všude…

Dlouhý seznam pomůcek nebo seznam pokynů ke Škole v přírodě? Jednoduše si je vytiskněte nebo uložte do PDF! Úkoly, novinky i zážitky přepošlete svým nejbližším i spolužákům. A jako bonus – úkoly, články a hlavně zážitky sdílejte na sociálních sítích!

Školík na tiskárnu i do PDF

Vytiskněte si úkoly, novinky i zážitky na své tiskárně nebo články uložte do PDF. Bez barev. Bez grafiky. Ekologicky.

Školík do emailu

Každý úkol, novinku i zážitek přepošlete těm, kteří o to mají zájem. S vlastním vzkazem a odkazem na celý článek.

Školík na Facebook

Pochlubte se! Umístěte post a sdílejte zážitky třídy s fotogalerií na Facebooku a další desítce sociálních sítí.

.

…ápropos, také v mobilu, tabletu a počítači.

Webové stránky třídy se přizpůsobí velikosti přístroje pro Vaše pohodllné prohlížení. Hned na titulní stránce se seznámíte se všemi důležitými informacemi, které třídu čekají zítra. Domácí úkoly na zítra a nejbližší dny, rozvrh na zítra, poslední novinky ze třídy i školy a také praktické informace, jako je zítřejší datum a jmeniny. Žáci budou určitě netrpělivě spolu se Školíkem odpočívat, kolik dnů zbývá do Vánoc.